Produktu apraksts
Hromola tērauda caurules ir izgatavotas no augstas{0} kvalitātes materiāliem, tostarp 4130 un 4140. AISI 4130 un AISI 4140 ir inženiertehniskajās iekārtās visbiežāk izmantotās hroma -molibdēna tērauda kategorijas.
Mūsu 4130 hroma-molibdēna caurules tiek kaltas 950–1230 grādu temperatūrā, un tām ir lieliskas mehāniskās īpašības gan istabas, gan augstā temperatūrā. Tiem ir arī zems oglekļa saturs, kas padara tos viegli metināmus, un tie ir lieliski apstrādājami, atvieglojot liekšanu, metināšanu, urbšanu un citu apstrādi.
4140 ir sliktāka apstrādājamība un metināmība, tāpēc pirms metināšanas nepieciešama iepriekšēja uzsildīšana un termiskā apstrāde pēc metināšanas. Tomēr 4140 ir izcila augstas -temperatūras izturība, kas paliek nemainīga 2000 stundas 600 grādu temperatūrā.
Produkta specifikācijas
| Standarti | ASTM A519 |
| Tērauda kategorijas | 1010 1012 1015 1016 1017 1018 1019 1020 1021 1022 1025 1026 1030 1035 1040 1045 1050 1518 1524 1541 1330 4130 4137 4140 |
| Līdzvērtīgi standarti | LV 10297-1 25CrMo4 / 34CrMo4 / 42CrMo4; DIN 1.7218 / 1.7225; JIS SCM415 / SCM420; GB 30CrMo / 42CrMo |
| Ārējais diametrs (OD) | 6 mm–323 mm (0,24 collas–12,7 collas) |
| Sienas biezums (WT) | 1 mm–40 mm (0,04 collas–1,57 collas) |
| Garums | 4–12 m vai pielāgojams |
| Virsmas apstrāde | Melna virsma |
| Ražošanas process | Auksti Drawn |
| Stāvoklis | Rūdīts, normalizēts, rūdīts un rūdīts (Q&T), atbrīvots no stresa |
Pielāgoti pakalpojumi
- TORICH atbalsta precīzas tolerances pielāgošanas pakalpojumus un piedāvā ne{0}}standarta pielāgotus izmērus. Mēs sniedzam garuma-griešanas pakalpojumus ar kļūdu diapazonu ±1 mm.
- Mēs piedāvājam V-formas, U-formas un X-formas slīpēšanas un liekšanas pakalpojumus; hidrauliskajām detaļām mēs atbalstām paplašināšanu un apkakli.
- Mēs piedāvājam virsmas apstrādi, piemēram, melno apdari, kodināšanu, eļļošanu, fosfatēšanu, smilšu strūklu un rūsu{0}}izturīgu pārklājumu, kā arī varam veikt iekšējo slīpēšanu.
Ķīmiskais sastāvs
| Novērtējums | C (%) | Mn (%) | P (%) Maks | S (%) Maks | Si (%) | Kr (%) | p (%) |
| 4130 | 0.28–0.33 | 0.40–0.60 | 0.035 | 0.040 | 0.15–0.35 | 0.80–1.10 | 0.15–0.25 |
| 4140 | 0.38–0.43 | 0.75–1.00 | 0.035 | 0.040 | 0.15–0.35 | 0.80–1.10 | 0.15–0.25 |
Mehāniskās īpašības
| Īpašums | Stāvoklis | Stiepes izturība (MPa) | Ražas stiprums (MPa) | Pagarinājums (%) | Cietība (HB) |
| 4130 | Normalizēts | 560–670 | Lielāks vai vienāds ar 460 | Lielāks vai vienāds ar 21 | 143–197 |
| 4140 | Q&T | 850–1000 | Lielāks par vai vienāds ar 655 | Lielāks vai vienāds ar 18 | 197–255 |
Iespējamās alternatīvās atzīmes
- 20CrMo ir zema-leģēta hroma-molibdēna tērauds ar izmaksu priekšrocību. To parasti izmanto celtniecības mašīnās, automobiļu transmisijas komponentos un smagā aprīkojuma daļās.
- 25CrMo4 ir līdzvērtīga klase 4130, piedāvājot līdzīgu izturību un metināmību. To bieži izmanto, lai ražotu vārpstas, zobratus un citas daļas, kas pakļautas lielam spriegumam un nodilumam.
- Lietojumiem, kuriem nav nepieciešama pārmērīgi liela izturība, AISI 1026 ir piemērota izvēle. Tas ir rentabls-, un tā cietību un nodilumizturību var uzlabot, izmantojot dzēšanas procesus, padarot to piemērotu mehāniskiem laukiem.
pielietojuma jomas
4130 un 4140 ir visplašāk izmantotie materiāli inženiertehnisko iekārtu jomā.
Tostarp 4130 tērauds tā apstrādes veiktspējas dēļ ir vairāk piemērots konstrukciju komponentiem inženiertehniskajās mašīnās un lauksaimniecības tehnikas karkasa konstrukcijās.
4140 bieži izmanto smago mašīnu, tostarp hidraulisko cilindru, rullīšu, rāmju, tapas un dažādu instrumentu armatūru ražošanai.
Produktu izstāde


Testēšanas aprīkojums



Rūpnīcas aprīkojums

Kodināšanas iekārtas


Produktu pakete
Mēs piedāvājam plašu iepakošanas iespēju klāstu, tostarp plastmasas gala vāciņus, audumus maisiņus, koka kastes un dzelzs rāmjus. Ir pieejami arī pielāgoti iepakojuma risinājumi, logotipa zīmols un citas personalizētas prasības, lai apmierinātu īpašas klientu vajadzības.



FAQ
J: Kuram tēraudam ir lielāka izturība, 4130 vai 4140?
A: Parasti 4140 ir lielāka stiprība. 4140 oglekļa saturs ir 0,38–0,43%, lielāks nekā 4130 0,28–0,33%. Pēc rūdīšanas 4140 parasti uzrāda augstāku stiepes un tecēšanas izturību nekā 4130, padarot to piemērotāku komponentiem, kas iztur lielu slodzi.
J: Kuras daļas ir piemērotas ekskavatoriem 4130 un kuras 4140?
A: Ne{0}}primāro slodzi-nenesošajiem komponentiem, piemēram, hidraulisko šļūteņu balstiem un mazām konstrukcijas daļām, var izmantot 4130 tēraudu, savukārt primāro slodzi-nesošajām konstrukcijas sastāvdaļām, piemēram, ekskavatora izlicei un svirai, ir nepieciešams 4140 tērauds.
J. Kurās nozarēs parasti tiek izmantotas ASTM A519 hroma{1}}molibdēna tērauda caurules?
A: Parasti izmanto automobiļu ražošanā, kosmosa komponentēs, kalnrūpniecības un urbšanas iekārtās un rūpniecisko iekārtu ražošanā.
Populāri tagi: chromoly tērauda caurules, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pielāgota, vairumtirdzniecība, cena, OEM, dzirnavas, ražotājs, pārdošanai














